Ontdek hier de
Account Managers van JAVA Foodservice

Zij helpen u graag vooruit!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent euismod quis ipsum vel sodales. Maecenas bibendum tellus in aliquet molestie. Integer augue massa, feugiat ac quam sed, iaculis accumsan justo.

Peter Janssens
Sales Manager


peter.janssens@javafoodservice.be

Riet Deckers

Riet Deckers
Business Developer

riet.deckers@javafoodservice.be

+32 492 971 661


Nutritionele en dieettechnische ondersteuning



Gheorghe Dumitrescu
Account Manager

gheorghe.dumitrescu@javafoodservice.be

+32 476 70 19 52

REGIO: Antwerpen, Waasland, Oost-Vlaanderen

Aagje Deknock
Account Manager

aagje.deknock@javafoodservice.be

+32 478 40 59 99

REGIO: West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen

Iris Vanthienen
Account Manager

iris.vanthienen@javafoodservice.be

+32 496 16 38 16

REGIO: De Kempen, Aarschot, Diest, Limburg Noord-West

Dany Luycx
Account Manager

dany.luyckx@javafoodservice.be

+32 496 16 38 08

RÉGION : Bruxelles francophone

Pierre Eyckermans 

Account Manager


pierrre.eyckermans@javafoodservice.be

+ 32 479 623 687

RÉGION : Bruxelles francophone

Sonia Lepez
Account Manager

sonia.lepez@javafoodservice.be

+32 472 90 71 80

RÉGION : La province du Hainaut

Bart Maes
Account Manager

bart.maes@javafoodservice.be

+32 496 16 38 14

REGIO: Brussel, Antwerpen

Alain Dombard
Account Manager

alain.dombard@javafoodservice.be

+32 496 16 38 05

RÉGION : La province de Liège

Philippe Lambert 
Account Manager

philippe.lambert@javafoodservice.be

+32 496 16 38 04

RÉGION : La province de Namur et de Luxembourg

Accountgegevens
Loading...
Profiel aanpassen
Close
Chef cook posing