Ontdek hier de
Commercieel Consulenten
van JAVA Foodservice

Zij helpen u graag vooruit!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent euismod quis ipsum vel sodales. Maecenas bibendum tellus in aliquet molestie. Integer augue massa, feugiat ac quam sed, iaculis accumsan justo.

Titel

Peter Janssens


Sales Manager


peter.janssens@javafoodservice.be

Iris Vanthienen
Commercieel Consulente

iris.vanthienen@javafoodservice.be

+32 496 16 38 16


REGIO: De Kempen, Aarschot, Diest, Limburg Noord-West

Bart Maes
Commercieel Consulent

bart.maes@javafoodservice.be

+32 496 16 38 14


REGIO: Brussel, Antwerpen

Martine Van Hove
Commercieel Consulente

martine.van.hove@javafoodservice.be

+32 496 16 38 11


REGIO: Antwerpen, Waasland, Oost-Vlaanderen

Aagje Deknock
Commercieel Consulente

aagje.deknock@javafoodservice.be

+32 478 40 59 99


REGIO: West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen

Titel

Gheorghe Dumitrescu

Commercieel consulent

gheorghe.dumitrescu@javafoodservice.be

+32 476 70 19 52

Accountgegevens
Loading...
Profiel aanpassen
Close
Chef cook posing